- MikroTik



Ethernet LAN характеристики
Ethernet LAN връзка Да
Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Кабел технологии Type of cable technology performance. 10/100/1000Base-T(X)
Интерфейс
Брой Ethernet LAN (RJ-45) порта 10
Вход за постоянен ток (DC-in) Да
Мрежови възможности
Мрежов стандарт IEEE 802.3at
Характеристики за управление
Reset бутон Да
Сигурност
Алгоритъм за криптиране на данни 128-bit AES,SHA-256
Design
Цвят на продукта Black
Монтаж в сървърен шкаф Да
Светодиодни индикации Да
Оперативна памет 1024 MB
Built-in processor Да
Номер на процесора на ядрото 4
Входно напрежение 12 - 57 V
Консумация и управление
Изходно напрежение 57 V
Изходящ ток 0.6 A
Консумирана мощност 33 W
Захранване по Ethernet (PoE) Да
Тегло и размери
Ширина 228 mm
Дълбочина 120 mm
Височина 30 mm
Ethernet LAN характеристики
Ethernet LAN връзка Да
Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Кабел технологии Type of cable technology performance. 10/100/1000Base-T(X)
Интерфейс
Брой Ethernet LAN (RJ-45) порта 10
Вход за постоянен ток (DC-in) Да
Мрежови възможности
Мрежов стандарт IEEE 802.3at
Характеристики за управление
Reset бутон Да
Сигурност
Алгоритъм за криптиране на данни 128-bit AES,SHA-256
Design
Цвят на продукта Black
Монтаж в сървърен шкаф Да
Светодиодни индикации Да
Оперативна памет 1024 MB
Built-in processor Да
Номер на процесора на ядрото 4
Входно напрежение 12 - 57 V
Консумация и управление
Изходно напрежение 57 V
Изходящ ток 0.6 A
Консумирана мощност 33 W
Захранване по Ethernet (PoE) Да
Тегло и размери
Ширина 228 mm
Дълбочина 120 mm
Височина 30 mm
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Портове | USB |
| Портове | 10 x 10/100/1000 |
| Захранване | DC 10-30 V |
| Памет | 1 GB |
| Размери | 443 x 92 x 44 mm |
| Монтиране в РАК | Да |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Офис / SOHO |
| Wi-Fi стандарт | Без Wi-Fi (само кабелен) |
| Честотни обхвати | Двубандов |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове (count) | 10 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 0 |
| Антени | Външни сменяеми |
| Брой антени (count) | 0 |
| USB портове (count) | 1 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | PoE In и PoE Out |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.00кг |
MikroTik RB4011iGS+RM – Високопроизводителен рутер с 10 гигабитови порта
Изживейте корпоративна производителност с MikroTik RB4011iGS+RM. Снабден с 1.4 GHz четириядрен процесор и 1 GB RAM, този 1U рутер осигурява изключителна пропускателна способност за взискателни мрежи. С 10 гигабитови Ethernet порта и един SFP+ слот предлага несравнима кабелна свързаност за малки и средни предприятия.
Ключови Предимства
- Изключителна кабелна производителност — 10x Gigabit LAN порта и 1x SFP+ 10 Gbps слот осигуряват високоскоростен трансфер на данни и бъдеще-устойчива свързаност.
- Мощна обработка — 1.4 GHz четириядрен процесор и 1 GB RAM се справят лесно със сложни задачи по маршрутизация, защитна стена и VPN.
- Гъвкави опции за захранване — Поддържа PoE-in и PoE-out, опростявайки инсталацията и намалявайки кабелния безпорядък.
- Стойка за монтаж — 1U форм фактор се вписва идеално в стандартни сървърни шкафове, подходящ за професионална среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | 1.4 GHz четириядрен |
| RAM | 1 GB |
| LAN портове | 10x Gigabit Ethernet |
| SFP+ порт | 1x 10 Gbps |
| PoE In | Да (18-57 V) |
| PoE Out | Да (до 1.5 A на порт) |
| Форм фактор | 1U Rackmount |
| Операционна система | RouterOS (лиценз Level 5) |
Какво има в кутията
- Рутер MikroTik RB4011iGS+RM
- Захранващ адаптер
- Уши за rackmount
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






